Pí Technológia

Wonyong Co. Ltd.

WonYong  Co.  Ltd.  patrí k najväčším výrobcom  - technológie  a je našim obchodným partnerom.  Ich originálna  - voda,  ktorú vyrábajú za pomoci technológie  TARAMA, je vysoko energetizovaná s výrazným antioxidačným efektom.  Na  výskumoch  pitných vôd sa podieľal  majiteľ tejto spoločnosti profesor  Namgung  spolu s objaviteľom  - vody  profesorom  Shoji Yamashitom.

- keramiku pre spoločnosť Wonyong dodáva japonská spoločnosť GEN-YOU Co. Ltd. Táto spoločnosť taktiež vyrába vysokokoncentrovanú - vodu  V.O.W. (Vital Organic Water). Pán Hajime Tawara je prezidentom spoločnosti GEN-YOU a blízkym spolupracovníkom objaviteľa - vody  profesora Shoji Yamashitu.

Vzhľadom k tomu, že na Slovenskom trhu nebolo možné kúpiť jedinečnú a patentovanú technológiu na výrobu originálnej - vody, sa naša spoločnosť PÍ AQUA TARAMA s.r.o. rozhodla kontaktovať so spoločnosťou Wonyong a po úspešných rokovaniach sme získali výhradné právo zastupovať spoločnosť Wonyong Co. Ltd., South Korea na Slovensku.VYHLÁSENIE

Spoločnosť   Wonyong  Co  vyhlasuje, že jediným oprávneným partnerom  a  predajcom originálnej technológie ( PÍ WATER SYSTEM TARAMA) na Slovensku je spoločnosť PÍ AQUA TARAMA s.r.o. Všetky ostatné spoločnosti, ktoré by sa snažili o predaj iných technológií alebo vizuálne zhodných zariadení, neponúkajú originálne výrobky, ktoré nevyrábajú originálnu vodu.Legislatíva

Všetky produkty spoločnosti Wonyong Co. Ltd., ktoré ponúkame na Slovenskom trhu prešli testovaním a schvaľovaním na ÚVZ SR, MZ SR, TSÚ SR a ŠVaPÚ SR. Výrobky nášho partnera ďalej vlastnia tieto certifikáty:


 

prejsť na sekciu Pí koncentráty a filtre

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie