FAQ

Často kladené otázky

  • Ako piť (Pí) – Vodu?

Na udržanie zdravia pite, ak cítite potrebu, denne 1 šálku pred a po jedle, 1~2 litre denne. π (Pí) - Voda sa harmonizuje s vašim organizmom. Piť veľa sa odporúča. Zdravotný stav sa zvyčajne zlepšuje po 1 mesiaci.

  • Na čo je dobrá (Pí) - Voda TARAMA V.O.W.?

(Pí) - Voda vám pomáha zostať vo vynikajúcom zdravotnom stave, chráni vás pred starnutím a je vhodná pre každého. Určená je predovšetkým tým, ktorí si chcú uchrániť svoje zdravie a organizmus od nepriaznivých vplyvov životných podmienok a pre tých, ktorí chcú podporiť svoje zdravie. V prípade, že trpíte nejakou chorobou konzultujte prosím s vašim lekárom. Prajeme vám i vašej rodine pevné zdravie, vitalitu a celkovú spokojnosť.

  • Aké nepriaznivé účinky môže spôsobiť (Pí) – Voda TARAMA V.O.W.

Je vaše telo v nerovnováhe. (Pí) - Voda tento stav normalizuje. Počas harmonizácie vášho tela sa môžu vyskytnúť určité reakcie ako napríklad zvýšená teplota, plynatosť, hnačka, zápcha a podobne. Takéto príznaky sú však iba prechodným stavom a preto prosím neprerušujte užívanie (Pí) - Vody. Nepríjemné sprievodné príznaky nebudú príliš vážne. Z tohto dôvodu sa netreba znepokojovať a pokrač v pravidelnom užívaní (Pí) - Vody.

  • Vedľajšie účinky TARAMA VODY V.O.W.

(Pí) - Voda nie je liek. Jedná sa o funkčnú vodu, ktorá je vhodná pre živý organizmus a ktorá posilňuje jeho imunitu a prirodzenú schopnosť uzdravovania a zlepšovania zdravia. Voda nemá žiadne vedľajšie účinky dokonca aj v prípade vypitia nezriedenej vody, či vypitia veľkého množstva. Voda je bezpečná a môže byť užívaná voľne.

  • Rozličné iné použitia TARAMA VODY V.O.W.

Pitná voda, voda na varenie… Používajte na pitie a varenie každý deň.

Udržiava ľudské orgány v dobrom zdravotnom stave.
Vytvára zdravé prostredie pre bunky tela.
Udržiava normálny krvný tlak a hladinu cukru v krvi.
Zabraňuje vzniku abnormálnych buniek /ako napríklad rakovinových).
Stará sa štíhlosť vašej postavy.

Popáleniny a menšie rezné rany:
Aplikujte na poranené miesto a rapídne si tak zrýchlite proces hojenia rany.

  • ( Pí) - TARAMA VODA V.O.W. a alkohol

(Pí) - Voda má detoxikačný účinok rovnako pri jej prítomnosti v alkoholických nápojoch. Zjemňuje chuť alkoholického nápoja a zabraňuje stavom „po opici“. Nakvapkanie (Pí) - TARAMA VODY V.O.W . do nápoja nielen zmení chuť nápoja, ale ju aj zmäkčí a zároveň zabráni intoxikácií.

  • ( Pí) - TARAMA VODA V.O.W. a kozmetika

Použite sprej (pre kozmetickú vodu)

Aplikácia vody napomáha nielen k zvlhčeniu vašej pokožky a zástave jej podráždenia, ale rovnako pôsobí proti starnutiu. Napomáha rýchlemu uzdraveniu pokožky podráždenej od nadmerného vystavenia sa slnečnému UV žiareniu. Má tiež uzdravujúci efekt pri slnkom spálenej koži.

Vhodná na starostlivosť o pokožku.

Zastavuje svrbivé podráždenia pokožky, znižuje bolesť.
Atopický exém (Atopic dermatitis):
Pite (Pí) - TARAMA VODU V.O.W. a aplikujte ju priamo na postihnutú časť.

  • ( Pí) - TARAMA VODA V.O.W. a byt či kancelária

Použite vo zvlhčovači vzduchu

*Má pozitívny vplyv na dýchacie orgány. (pľúca, hrtan, atď.)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie